Opracowanie planów adaptacji do zmian klimatu w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców

44 polskie miasta we współpracy z Ministerstwem Środowiska biorą udział w projekcie, którego celem jest przystosowanie miast do obserwowanych i prognozowanych zmian klimatu.

Dowiedz się więcej o projekcie

Seminarium: Opracowanie planów adaptacji do zmian klimatu w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców – MPA – projekt i realizacja

Kolejne seminarium naukowe organizowane przez Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Oddział we Wrocławiu (IMGW-PIB OWr) oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (UPWr) odbyło się 28.02.2018 r.

seminarium imgw 28022018 1 892x356 - Seminarium: Opracowanie planów adaptacji do zmian klimatu w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców – MPA – projekt i realizacja

Prezentację pod tytułem „Opracowanie planów adaptacji do zmian klimatu w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców – MPA – projekt i realizacja” w imieniu zespołu kierowanego przez Panią dr hab. inż. Tamarę Tokarczyk, prof. nzw. IMGW-PIB, przedstawiła Pani dr inż. Wiwiana Szalińska z Centrum Modelowania Powodzi i Suszy IMGW-PIB OWr.

 

Źródło: IMGW Wrocław

powrót do aktualności