Opracowanie planów adaptacji do zmian klimatu w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców

44 polskie miasta we współpracy z Ministerstwem Środowiska biorą udział w projekcie, którego celem jest przystosowanie miast do obserwowanych i prognozowanych zmian klimatu.

Dowiedz się więcej o projekcie

Wyniki badania ankietowego na temat adaptacji do zmian klimatu w polskich miastach już dostępne!

Brałeś udział w badaniu ankietowym i chciałbyś dowiedzieć się, jak inni mieszkańcy polskich miast postrzegają potrzebę adaptacji do zmian klimatu? Zapoznaj się z raportem z badania ankietowego i dowiedz się więcej!

Czy wiesz 300 26 800x356 - Wyniki badania ankietowego na temat adaptacji do zmian klimatu w polskich miastach już dostępne!

 

Czy słyszałeś o badaniu ankietowym przeprowadzonym w ramach projektu MPA, którego celem było zbadanie potrzeby podjęcia działań adaptacyjnych do zmian klimatu wśród mieszkańców polskich miast? Może sam brałeś w nim udział? Jeśli ciekawi cię, jak inni mieszkańcy miast postrzegają zmiany klimatu wokół nas oraz, w jaki sposób kształtuje się podejście polskiego społeczeństwa do kwestii podjęcia konkretnych działań adaptacyjnych, powyższy raport na pewno przyciągnie Twoją uwagę. Zachęcamy do lektury!

 

podsumowanie badania ankietowego - Wyniki badania ankietowego na temat adaptacji do zmian klimatu w polskich miastach już dostępne!

powrót do aktualności